Avropa Liqası: Bu gün “Qarabağ”ın rəqibi müəyyənləşəcəkbackend

Avropa Liqası: Bu gün “Qarabağ”ın rəqibi müəyyənləşəcək

Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.

Tia.az-ın məlumatına görə, ikinci oyun günündə digər 34 qarşılaşma baş tutacaq. Azərbaycan təmsilçisi “Qarabağ”ın pley-off mərhələsindəki rəqibi də bəlli olacaq.

Ağdam klubu “Legiya” (Polşa) / “Drita” (Kosovo) cütünün qalibi ilə üz-üzə gələcək. Türkiyə təmsilçilərindən “Beşiktaş” Portuqaliyanın “Riu Ave”, “Qalatasaray” isə Xorvatiyanın “Hayduk” komandasını qəbul edəcək. “Alanyaspor” Norveçdə “Rusenborq”un qonağı olacaq.

Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi

Çempionlar yolu

18:00. “Ararat-Armeniya” (Ermənistan) – “TSelye” (Sloveniya)

19:30. “KuPS” (Finlandiya) – “Suduva” (Litva)

21:00. “Riqa” (Latviya) – “Seltik” (Şotlandiya)

21:00. “Yurqorden” (İsveç) – ÇFR (Rumıniya)

22:00. “Klasksvik” (Farer adaları) – “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) 22:00. “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – “Buduçnost” (Monteneqro) 22:00. “Şerif” (Moldova) – “Dandolk” (İrlandiya)

22:30. “Floriana” (Malta) – “Flora” (Estoniya)

22:30. “Legiya” (Polşa) – “Drita” (Kosovo)

Əsas yol

20:00. “Fehervar” (Macarıstan) – “Reyms” (Fransa)

20:00. “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) – “Sönderyüske” (Danimarka)

20:30. “Rostov” (Rusiya) – “Makkabi” (Hayfa, İsrail)

21:00. “Mura” (Sloveniya) – PSV (Niderland)

21:00. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Rio Ave” (Portuqaliya) 21:00. “Malmö” (İsveç) – “Lokomotiva” (Xorvatiya)

21:00. “Rusenborq” (Norveç) – “Alanyaspor” (Türkiyə)

21:00. “Şarlerua” (Belçika) – “Partizan” (Serbiya)

21:00. MOİK (Bolqarıstan) – B-36 (Farer adaları) 21:30. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – “Motervell” (Şotlandiya)

21:30. “Styaua” (Rumıniya) – “Slovan” (Liberets, Çexiya)

22:00. “Kopenhagen” (Danimarka) – “Pyast” (Polşa)

22:00. “Qalatasaray” (Türkiyə) – “Hayduk” (Xorvatiya)

22:00. “Qranada” (İspaniya) – “Lokomotivi” (Gürcüstan) 22:00. “Şkendiya” (Şimali Makedoniya) – “Tottenhem” (İngiltərə) 22:00. “Standard” (Belçika) – “Voyvodina” (Serbiya)

22:00. APOEL (Kipr) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

22:15. “Volfsburq” (Almaniya) – “Desna” (Ukrayna)

22:30. “Bazel” (İsveçrə) – “Anartosis” (Kipr)

22:30. “Milan” (İtaliya) – “Bodo Qlimt” (Norveç) 22:30. “Sankt-Qallen” (İsveç) – AEK (Yunanıstan) 22:30. LASK (Avstriya) – “Dunayska Streda” (Slovakiya) 22:45. “Riyeka” (Xorvatiya) – “Kolos” (Ukrayna) 23:00. “Sportinq” (Portuqaliya) – “Aberdin” (Şotlandiya) 23:00. “Villem II” (Niderland) – “Reyncers” (Şotlandiya)

Qeyd edək ki, ilk oyun günündə Polşa “Lex”i Kipr “Apollon”unu 5:0 hesabı ilə yenərək, pley-offa yüksəlib.

  • whatsapp
  • messenger
  • telegram
  • vkontakte
  • odnoklassniki